Холера на окупованій частині Херсонської області
Журналіст
Пащенко Ірина
05.07.2023 - 14:22
1541 переглянули
Через затоплення Каховської ГЕС на окупованій частині Херсонщини виникла справжня загроза для здоров'я. Там вирує холера. Про це повідомили у Генштабі.
Так у Скадовську та Генічеську щодня зростає кількість зафіксованих випадків захворювань на гострі кишкові інфекції. Загалом, якщо порівнювати симптоми, то це схоже на холеру. Однак офіційного діагнозу немає.
Окупанти не можуть визнати існування холери. При цьому кількість хворих тільки зростає.
Читайте також
Сікорський заявив про перелом у війні: Росія втратила ініціативу
сьогодні, 05:36
21 переглянули
Двоє військових з однієї родини повернулися з полону через 4 роки
сьогодні, 05:28
26 переглянули
У Вінниці через вибух невідомого предмета госпіталізували двох дітей
сьогодні, 05:08
38 переглянули
У Польщі затримали чоловіка за напад на українську касирку в Żabka
сьогодні, 05:04
39 переглянули

