У застосунку «Резерв+» зʼявиться можливість підписувати контракти із ЗСУ
Журналіст
Ганна Ткач
09.06.2025 - 18:30
1842 переглянули
Міністерство оборони України планує упростити процес підписання контрактів на службу в Збройних силах за допомогою смартконтракту. До кінця 2025 року українці зможуть укладати цифрові контракти після проходження рекрутингу прямо на своїх смартфонах. Це надасть громадянам більше можливостей та зручності у відносинах з армією. Більше того, вже зараз через систему "Резерв+" військовозобов'язані можуть самостійно формувати необхідні документи для військово-лікарської комісії. З впровадженням смартконтрактів та інших інновацій відомство прагне зробити військовий призов більш простим та ефективним для усіх громадян.
Читайте також
BrainChip створила нейроморфний процесор для армії США
сьогодні, 17:28
60 переглянули
Зеленський повідомив про припинення роботи білоруських ретрансляторів
сьогодні, 15:05
72 переглянули
Сибіга застеріг через навчання Білорусі біля кордонів України
сьогодні, 13:32
69 переглянули
Кабмін ухвалив нову систему військових контрактів та зарплат
сьогодні, 12:32
68 переглянули
Динамо Київ підписало 18-річного форварда ПСЖ
сьогодні, 11:16
74 переглянули

