Українці знову будуть без світла?
Журналіст
Пащенко Ірина
29.03.2023 - 12:46
8101 переглянули
Через проблеми з електроенергією у минулому українці бояться, що жахлива ситуація знову повториться. Проте голова Укренерго запевнив, що найближчим часом системі нічого не загрожує.
Наразі в системі достатньо електроенергії, щоб надавати її всім споживачам. До наступної зими доведеться більш детально готуватися. В першу чергу готувати теплові та гідроелектростанції. Саме вони найбільше постраждали через атаки росіян.
Читайте також
Чому домашні термометри показують не так, як на метеостанціях
сьогодні, 01:48
24 переглянули
Найгірший тиждень Путіна: аналітик назвав причини втрати контролю
сьогодні, 01:45
30 переглянули
Мовні скандали з Потапом, Лободою та Винником: українські артисти продовжують співати російською
сьогодні, 01:36
29 переглянули
На Львівщині попрощалися з воїном Ігорем Щербаном
сьогодні, 01:12
37 переглянули
Російська армія атакувала АЗС у Запоріжжі та Сумах
сьогодні, 01:08
39 переглянули

