Українці знову будуть без світла?
Журналіст
Пащенко Ірина
29.03.2023 - 12:46
8100 переглянули
Через проблеми з електроенергією у минулому українці бояться, що жахлива ситуація знову повториться. Проте голова Укренерго запевнив, що найближчим часом системі нічого не загрожує.
Наразі в системі достатньо електроенергії, щоб надавати її всім споживачам. До наступної зими доведеться більш детально готуватися. В першу чергу готувати теплові та гідроелектростанції. Саме вони найбільше постраждали через атаки росіян.
Читайте також
У Києві п’ятеро чоловіків до смерті забили перехожого
сьогодні, 03:40
29 переглянули
Білорусь почала мобілізаційні навчання на тлі тиску Росії
сьогодні, 03:28
29 переглянули
Атака дронів залишила без світла чотири міста в окупованому Криму
сьогодні, 03:20
36 переглянули
СБУ уразила чотири ангари та російські ППО С-400 і Панцир-С1 у Криму
сьогодні, 03:16
33 переглянули
Lama радить жінкам обирати молодших чоловіків заради енергії
сьогодні, 03:08
32 переглянули
Удар дронів СБС знеструмив весь Севастополь
сьогодні, 02:28
53 переглянули

