В Каховці шукають “зрадників”?
Журналіст
Пащенко Ірина
15.02.2023 - 11:55
7335 переглянули
Як стало відомо, в Каховці, яка нині знаходиться в окупації, проводяться постійні рейди. Окупанти створили чат-бот, щоб викривати “зрадників”. Мова йде про українців, які не готові миритися з російською владою.
Через чат-бот окупанти приймають звернення інших громадян. Вони викривають “зрадників”, та надалі викрадають їх. Після доля цих українців стає невідомою.
Читайте також
Чому домашні термометри показують не так, як на метеостанціях
сьогодні, 01:48
24 переглянули
Найгірший тиждень Путіна: аналітик назвав причини втрати контролю
сьогодні, 01:45
30 переглянули
Мовні скандали з Потапом, Лободою та Винником: українські артисти продовжують співати російською
сьогодні, 01:36
29 переглянули
На Львівщині попрощалися з воїном Ігорем Щербаном
сьогодні, 01:12
37 переглянули
Російська армія атакувала АЗС у Запоріжжі та Сумах
сьогодні, 01:08
39 переглянули

