В Каховці шукають “зрадників”?
Журналіст
Пащенко Ірина
15.02.2023 - 11:55
7336 переглянули
Як стало відомо, в Каховці, яка нині знаходиться в окупації, проводяться постійні рейди. Окупанти створили чат-бот, щоб викривати “зрадників”. Мова йде про українців, які не готові миритися з російською владою.
Через чат-бот окупанти приймають звернення інших громадян. Вони викривають “зрадників”, та надалі викрадають їх. Після доля цих українців стає невідомою.
Читайте також
Українська рестораторка описала зустріч із Путіним у 1998 році
сьогодні, 03:48
17 переглянули
Українські дрони вночі атакували два нафтові об'єкти в Росії
сьогодні, 03:44
18 переглянули
Уряд розширив підтримку вівчарства та козівництва на 50%
сьогодні, 03:24
30 переглянули
Верховний Суд підтвердив статус заказника для Протасового Яру
сьогодні, 03:05
32 переглянули
Дрони атакували НПЗ в Уфі та нафтобазу на Кубані
сьогодні, 02:32
43 переглянули
У Севастополі ввели екстрені обмеження світла після ударів по ТЕС у Криму
сьогодні, 02:20
42 переглянули

