В Україні виявили новий підвид штаму коронавірусу Арктур
Журналіст
Пащенко Ірина
11.01.2024 - 12:00
1858 переглянули
В Рівненській області зафіксовані випадки нового штаму коронавірусу. Його назва "Арктур". Його виявили на території Дубенського району.
Загалом симптоми усіх штамів коронавірусу, а тому відрізнити їх між собою досить складно. Які симптоми можуть виникнути:
-
висока температура;
-
кашель;
-
біль у горлі;
-
м`язова слабкість.
Зʼявився й новий симптом – сверблячий кон’юнктивіт. Такий симптом ще й називається рожевим оком, але без виділення гною.
Загалом новий штам не більш важкий, ніж всі попередні. Проте все залежить від особливостей імунітету людини.
Читайте також
Плавання виявилося кориснішим за біг для здоров'я серця
вчора, 18:37
80 переглянули
Місячний календар стрижок на липень 2026: названо найкращі дні
вчора, 18:09
75 переглянули
Хода собаки вказує на деменцію: коротший крок передніх лап — рання ознака
вчора, 01:44
97 переглянули
Назар Хассан гірше після четвертої операції на нирці
26.06.2026 - 08:40
89 переглянули
Українська делегація обговорила з Іспанією визнання сертифікатів на ліки
26.06.2026 - 05:32
90 переглянули

