В Україні зʼявився новий штам коронавірусу
Журналіст
Пащенко Ірина
09.01.2024 - 03:00
1722 переглянули
Як повідомляють у МОЗ, в Україні зʼявився новий штам коронавірусу під назвою Пірола. Виявили його в Рівненській області. Хворим виявився чоловік 20 років.
Вперше штам був виявлений в Ізраїлі, а потім в США. Після цього вірус почав ширитись по Європі та опинився в Україні.
Читайте також
Плавання виявилося кориснішим за біг для здоров'я серця
вчора, 18:37
80 переглянули
Місячний календар стрижок на липень 2026: названо найкращі дні
вчора, 18:09
75 переглянули
Хода собаки вказує на деменцію: коротший крок передніх лап — рання ознака
вчора, 01:44
97 переглянули
Назар Хассан гірше після четвертої операції на нирці
26.06.2026 - 08:40
89 переглянули
Українська делегація обговорила з Іспанією визнання сертифікатів на ліки
26.06.2026 - 05:32
90 переглянули

