Вбивство українок у Німеччині заради викрадення малюка. Суд оголосив вирок для подружжя
Журналіст
Ганна Ткач
10.02.2025 - 18:30
921 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У суді в Німеччині засудили до довічного ув'язнення подружжя, яке вбило українку та її матір, а також викрало дитину. Суд визнав провину злочинців особливо тяжкою і майже неможливим є їхнє дострокове звільнення з в'язниці. За їхніми словами, чоловік забив жінок до смерті гумовим молотком. Наразі дитина живе з її тіткою в Україні, яка отримала опіку над нею. Сестра загиблої виступає у ролі співпозивача у судовому процесі.
7 березня в Німеччині було знайдено тіло українки, яка народила місяць тому. Після розслідування, поліція затримала подружжя, якому підозрюється у вбивстві. Пара планувала викрасти дитину однієї з жертв. За версію свідків, чоловік говорив сусідам про свою новонароджену доньку.
Читайте також
Німеччина розгортає майже 5 тисяч військових у Литві біля кордону з Білоруссю
вчора, 21:20
102 переглянули
У Німеччині знайшли давньоримську табличку з прокляттям грецькою мовою
вчора, 18:32
83 переглянули
85 років потому: 22 червня 1941 року та паралелі з сьогоденням
вчора, 14:12
99 переглянули

