ЄВідновлення спрощує отримання компенсації: що змінилося для власників житла
Журналіст
Ганна Ткач
26.11.2025 - 15:04
565 переглянули
Як повідомляє Мінцифра: Уряд впроваджує нові правила щодо оформлення виплат за пошкоджене майно через систему єВідновлення. Тепер, якщо у житлі кілька власників, заяву на компенсацію зможе подати лише одна особа, яка обіцяє відремонтувати приміщення. Це стане можливим за умови, що інші власники не висловлять протесту.
Детальнішу інформацію про ці зміни можна знайти за посиланням - curly.click/r/8e08
Уряд прийняв постанову про спрощення процедури компенсації за пошкоджене житло через єВідновлення. Тепер одному з співвласників буде легше отримати виплату, якщо інші не заперечать. Це нововведення сприятиме більш ефективному відновленню у разі аварій або надзвичайних ситуацій.
Читайте також
Українка назвала сім головних проблем життя в Португалії
сьогодні, 16:44
31 переглянули
У Німеччині через збій зупинилися всі потяги Deutsche Bahn
вчора, 20:52
108 переглянули
Lego позивається до українського підприємця через продаж копій конструкторів
вчора, 15:40
100 переглянули
Іспанський регіон Ла-Ріоха став альтернативою переповненим туристам
вчора, 13:04
93 переглянули
Кияни отримали 190 млн грн допомоги за зруйноване житло
вчора, 11:48
82 переглянули
У Павлограді пошкоджено житлові будинки через надзвичайну ситуацію
вчора, 06:01
103 переглянули

