Express Finance - компанія, яка змінила моє ставлення до миттєвих кредитів

Нещодавно зі мною сталася прикра історія в яку, напевно, потрапляла кожна людина – терміново потрібно були кошти.

Це якраз був той час, коли заробітна плата вже була, а аванс затримували. Стандартна ситуація. Позичати гроші у знайомих, рідних я не люблю, тому вирішила пошукати в мережі банк чи кредитну компанію, яка надає швидкі кредити під мінімальний відсоток (переплачувати не хотілося). Мій вибір зупинився на кредитній компанії Express Finance.

Раніше я не довіряла таким компаніям, які пропонували оформити миттєвий кредит, без довідок про доходи і решти паперів, але коли у самої з’явилася нагальна потреба у грошах – зрозуміла наскільки це зручно. Тому хочу поділитися своїми враженнями і досвідом.

Перш за все вразила швидкість опрацювання звернення. Після того, як на сайті https://expressfinance.com.ua/ розрахувала суму займу, термін виплати кредиту та залишила контактний номер телефону, протягом півгодини до мене перетелефонував менеджер з яким ми обговорили мій запит.

Працівник був стриманий, відповідав на всі мої запитання зрозумілою мовою, відчувалося, що консультант був кваліфікованим.  На наступний день я вже отримала кошти готівкою у відділенні Експрес Фінанс.

Окрім швидкості оформлення кредиту, приємно вразила відсутність надання великої кількості документів. Ознайомилася з договором і підписала. Все.

Так, ось, якщо Вам дійсно терміново потрібні гроші, то краще користуватися перевіреними компаніями, з низьким відсотком займу, кваліфікованими працівниками та комфортними умовами договору.  Експрес Фінанс – це кредитна компанія, що відповідає всім вимогам сучасного світу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

63