Футбольна збірна України поступилася Іраку в дебютному матчі на Олімпіаді

Футболісти України поразилися Іраку на Олімпіаді

Збірна України провела свій перший матч на Олімпійських іграх, але поступилася Іраку з рахунком 1:2.

Першу гостру атаку українці здійснили Михайленко, але голкіпер суперників врятував свою команду. Потім Хлань також пропустив свій шанс забити.

На перерву українці могли йти з перевагою, але пробив у голкіпера Іллі Крупський не приніс результата.

Збірна України змогла відзначитися голом на 53-й хвилині. Рубчинський використав момент і забив перший гол для України на Олімпіаді.

Але преимущество команди не протрималося, оскільки на 58-ій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Кіріла Фесюна. Ірак зумів відновити паритет.

На 75-й хвилині Ірак вийшов вперед за рахунком 1:2.

У наступному матчі Україна зіграє з Марокко, а Ірак з Аргентиною.

Сьогодні починається змагальна частина Олімпійських ігор 2024. Першим матчем буде гра між Аргентиною і Марокко. Дуже цікаво, що Україна грає саме у цій групі разом з аргентинцями, марокканцями і іракцями. Дві найкращі команди з кожної групи пройдуть до чвертьфіналу.