Гаражні ворота і способи їх регулювання

Розпашні гаражні ворота відносяться до того типу будівельних конструкцій, які завдяки своїй простоті і надійності вже тривалий час займають позиції лідера популярності серед зовнішніх і вбудованих воріт. Їх виготовляють або купують як для індивідуального житлового будівництва, так і для промислового або централізованого будівництва. Конструкція воріт проста і не зазнала значних змін протягом століть: дві стулки, які кріпляться на петлях по краях отвору. Для замикання зазвичай використовується наступна схема: одна стулка має засув, друга - закривається на замок. За способом установки гаражні розпашні ворота відрізняються такими схемами закріплення стулок - на краю отвору або по центру стіни, а також місцем розташуванням засува - на лівій або правій стулці.

Традиційний матеріал для виготовлення вбудованих орних воріт - листовий метал, проте вже досить тривалий час полотна воріт виготовляють з сендвіч-панелей, що дозволяє істотно знизити втрати тепла в приміщенні гаража. Для індивідуального будівництва поряд з практичними перевагами тієї чи іншої конструкції не менш важлива естетична складова придбаних компонентів для Вашого будинку. У такому випадку дуже цікавою є пропозиція компанії МаркетВоріт, marketvorot.com.ua/ua/priduktsiya/vorotni-sistemi/garazhni-vorota яка пропонує обробку воріт у відповідності з Вашими перевагами: фарбування, ламінаційні покриття, обробка фільонкою або вагонкою. Також пропонується устаткування воріт хвірткою за Вашими розмірами, з відповідною обробкою.

Все більше набирає популярність в нашій країні обладнання індивідуальних гаражів секційними воротами. Основна їх перевага - можливість їх влаштування у будь-якому отворі, адже для їх експлуатації не потрібно додаткового простору. Такі ворота є відмінним захистом від шуму і холоду, адже основний матеріал для їх виготовлення - популярні сендвіч-панелі різної товщини, а зазори і стики прорізу відмінно герметизуються. Ще один плюс на користь обладнання гаража воротами даного типу - можливість їх автоматизації. Компанія МаркетВоріт marketvorot.com.ua/ua/priduktsiya/avtomatika пропонує оснащення воріт системами автоматичного відкривання та замикання як на будь-якій стадії монтажу, так що вже знаходяться в експлуатації. Незважаючи на уявну простоту конструкції, монтаж і регулювання секційних гаражних воріт повинна проводитися кваліфікованими фахівцями. У цьому випадку Ви можете бути впевнені, що встановлені ворота виконають основну свою функцію - захист від злому, а також порадують своєю безвідмовною роботою довгі роки.