Газпром подав до суду ще один позов до Нафтогазу
Журналіст
Ганна Ткач
09.06.2025 - 13:00
581 переглянули
Як повідомляє hvylya.net:
Російський газовий монополіст Газпром подав до суду ще один позов проти Нафтогазу України. Згідно з даними картотеки арбітражних справ, позовну заяву Газпром подав до Арбітражного суду Санкт-Петербурга та Ленінградської області 5 червня 2025 р. Розгляд позову поки що не проведено, повідомляє Нефтегаз.
Також в Арбітражному суді Санкт-Петербурга та Ленінградської області розглядається попередній позов Газпрому проти Нафтогазу, який був поданий ще у грудні 2023 року. Суд підтримав Газпром і встановив судову неустойку на рівні 150,107 млн доларів США. У відповідь Нафтогаз висунув свої вимоги до Газпрому до 1,352 млрд доларів США в іноземному арбітражі. Суд також прийняв сторіну Газпрому та підвищив розмір неустойки до 1,352 млрд доларів США та 1,579 млн євро.
Підсумок: Газпром подав до суду новий позов проти Нафтогазу, що додає нову грань до вже складної правової боротьби між українською та російською газовими компаніями.
Читайте також
Телескоп Вебба показав народження зірок у хмарі Оріона
сьогодні, 07:20
78 переглянули
700 тисяч українських родин досі платять за газ без лічильників
вчора, 14:44
98 переглянули
Потужний вибух на газовому заводі в Катарі: є постраждалі
вчора, 10:36
131 переглянули
Сили безпілотних систем вночі атакували єдине газосховище Криму
20.06.2026 - 19:36
120 переглянули
Син Сумської екстрено госпіталізований через апендицит
20.06.2026 - 18:48
185 переглянули
Макс Барських випустив нову пісню "Кольє" вперше за рік
20.06.2026 - 17:00
117 переглянули

