Генератор зв'язку: змінили розмір компенсації для власників генераторів
Журналіст
Ганна Ткач
19.11.2025 - 10:43
544 переглянули
Як повідомляє Мінцифра: Перші враження від проєкту Генератор зв’язку вражають - українці та підприємці вже встигли висловити свої побажання та зауваження. І от уряд уважно вислухав голос народу і вніс зміни в умови компенсації для власників генераторів. Тепер суми залежатимуть від типу генератора, а також було введено підвищений тариф для тих, хто готовий живити базові станції в зоні бойових дій.
Усі оновлення можна побачити на сайті проєкту, але основне - влада почула народ та відповіла на його потреби, покращуючи умови для учасників програми.
Читайте також
Актор Руперт Ґрінт перетворить маєток "Гаррі Поттера" на житло
сьогодні, 04:12
98 переглянули
Зірки «Кварталу 95» масово залишають проєкт Пікалов назвав причину
вчора, 05:24
103 переглянули
У лікарні Мілана робот Alter-Ego допомагає пацієнтам з БАС
вчора, 04:08
98 переглянули
Норвегія підписала контракт на будівництво першого у світі тунелю для кораблів
22.06.2026 - 20:16
106 переглянули
Земля отримає власний "чорний ящик" для запису клімату
22.06.2026 - 17:16
103 переглянули
Британія створить для України далекобійну зброю без компонентів США
21.06.2026 - 06:08
154 переглянули

