Генпрокуратура завершила розслідування проти Добкіна

Депутата підозрюють у земельних махінаціях на суму 230 млн гривень.

Головне слідче управлінням за процесуального керівництва прокурорів ГПУ завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього Харківського міського голови Михайла Добкіна, його екс-заступника-головного архітектора міста та низки осіб у справі про зловживання із виділенням під забудову земельних ділянок Харкові. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Савченко зробила гучну заяву із СІЗО

"У ході досудового розслідування встановлено, що колишній Харківський міський голова, його заступник - директор Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради, начальник управління містобудування та архітектури - головний архітектор міста Харкова, начальник управління земельних відносин Харківської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, діючи в інтересах засновників обслуговуючого кооперативу та споживчого товариства, сприяли у пособництві останнім у незаконному заволодінні шахрайським шляхом земельними ділянками на території м. Харкова", - зазначається у висновку слідчих.

Таким чином, представники обслуговуючого кооперативу заволоділи в Харкові земельними ділянками площею понад 74 га, чим завдали місту збитків на загальну суму понад 230 млн грн..

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Британська розвідка дізналася, що Росія готує нову масштабну атаку

Сарган зазначила, що зараз досудового розслідування відповідно до вимог ст.290 КПК України надано стороні захисту для ознайомлення. Після виконання вимог ст. 290 КПК України обвинувальний акт стосовно зазначених вище службових осіб Харківської міської ради, представників обслуговуючого кооперативу та споживчого товариства буде скеровано до суду для розгляду по суті.