Герой України про одіозні нагороди: хто недостойний звання та посвідчення УБД
Герой України Сергій Тищенко про знецінення нагороди
Як повідомляє glavcom.ua: Сергій Тищенко, молодший сержант 30-ї окремої механізованої бригади, який провів на передовій 471 день поспіль, заявив, що деякі люди швидко отримують звання Героя України, тим самим знецінюючи його. Він наголосив, що цю найвищу державну нагороду мають отримувати лише ті, хто справді її заслужив.
«Є випадки, коли два-три дні побули на передовій і вже отримали це звання. Це робить нагороду менш цінною», - зауважив Тищенко.
Він виразив сподівання, що в майбутньому нагороджуватимуть лише справжніх героїв, які довели свою відданість і мужність в бою.
Реакція на отримання звання Героя України
Сергій Тищенко визнає, що приємно бути нагородженим, але не робить з цього великого галасу. Під час отримання відпустки в Пенсійному фонді, його вже визначили як Героя України.
Після отримання нагороди, багато людей звертались до нього з подякою за його вчинки на передовій. Тищенко зауважив, що його ставлення змінилося після отримання звання Героя.
Самовільне залишення частини та реакція командування
Сергій Тищенко підкреслив, що отримання статусу Героя України не впливає на ставлення керівництва до воїнів. Він вважає, що з установленням стабільного графіку служби та відпочинку кількість самовільних залишень частини зменшиться.
Тищенко визнав, що не знає, хто саме рекомендував його для нагородження. Проте після того, як його історія стала відома, виявилося, що були люди, які звертались з пропозицією нагородити Героя України.
Звання Героя України має залишатися вищою державною нагородою та вручатися лише тим, хто справді заслужив її своєю відвагою та витримкою на передовій. Сергій Тищенко вважає, що потрібно більше уваги приділяти відбору кандидатів на нагородження, щоб уникнути знецінення цього почесті.
Читайте також

