Гол та дві результативні передачі Мудрика допомогли «Челсі» розгромити «Панатінаїкос»

Гол, передачі Мудрика розгромили Панатінаікос

У матчі Ліги конференцій «Челсі» переміг «Панатінаїкос» з рахунком 4-1. Українець Михайло Мудрик забив один гол і став асистентом у двох епізодах. Після цієї перемоги «Челсі» очолив свою групу.

У першому таймі Жоау Фелікс забив перший гол після передачі Мудрика. В другому таймі Мудрик замкнув навіс Нету головою і забив другий гол. Потім Фелікс отримав передачу від Мудрика і забив третій гол. Нкунку забив четвертий гол з пенальті. «Панатінаїкос» забив гол престижу завдяки Пельєстрі.

Мудрик став лідером Ліги конференцій за кількістю асистів. В наступному матчі «Челсі» зіграє проти «Ноаху». Мудрик сподівається повернутися на матч Прем'єр-ліги проти «Ньюкасла».

В іншому матчі Ліги Європи «Динамо» поступилося «Ромі» з рахунком 0:1. Обидві команди досі не перемагали в єврокубках.

З цього сезону у загальному етапі Ліги Європи беруть участь 36 клубів. Кожна команда гарантовано матиме 8 матчів на етапі ліги.

У минулому сезоні Артем Довбик став найкращим голеадором іспанської Ла-Ліги. Клуб «Жирона» визнав його найкращим гравцем сезону-2023/2024. Довбик забив 24 м'ячі й зробив 10 результативних передач.