Найпопулярніше зараз

Голова НБУ Андрій Пишний про інновації під час війни: досвід України для світу

Голова НБУ Андрій Пишний про інновації та війну
Андрій Пишний розповідає про те, як українські інновації відповідають на виклики війни, ділячись нашим досвідом з міжнародною спільнотою. Фото: НБУ

Виступ Андрія Пишного на конференції в Брюсселі

Як повідомляє НБУ: Голова Національного банку України Андрій Пишний виступив на конференції високого рівня для керівників центральних банків країн Регіональної групи МВФ у Брюсселі. У своєму виступі він акцентував увагу на ролі інновацій під час війни, а також поділився досвідом України та рішеннями центрального банку в умовах надзвичайних викликів.

Конференція, що проходила у Брюсселі, стала платформою для обговорення важливих аспектів управління фінансовими системами в умовах криз. Тема виступу Пишного підкреслила значення інновацій у забезпеченні стабільності економіки та адаптації фінансових установ до нових реалій.

Цей виступ Андрія Пишного підкреслює важливість міжнародного співробітництва та обміну досвідом між центральними банками, особливо в умовах глобальних криз. Інновації, згадані під час конференції, можуть стати ключовими факторами у підтримці фінансової стабільності та розвитку національних економік, що особливо актуально для країн, які переживають конфлікти або економічні труднощі.

Читайте також

Реклама