Енергетика України під ударами: у яких областях вводять відключення
Журналіст
Ганна Ткач
13.10.2025 - 22:15
942 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Енергетична інфраструктура України знову під обстрілом - російські атаки призводять до відключень світла за графіком. Світлана Гринчук заявляє, що поки немає всеукраїнських обмежень, але ситуація може змінитися. Найважча ситуація на Чернігівщині, обмеження і в інших областях. Енергетики працюють на межі, ризикуючи своїми життями, і готові до подальших обстрілів. Для стабілізації системи Україна планує імпорт електроенергії та газу.
Ситуація з постачанням електроенергії в Україні стає все складнішою через постійні російські атаки на енергетичну інфраструктуру. Головні пріоритети - збереження роботи системи та захист життя та здоров'я енергетиків у країні.
Читайте також
Експосол розповів, чому Крим досі не залишився без газу
сьогодні, 16:48
58 переглянули
Ексміністру Галущенку внесли 105 млн грн застави три фірми
сьогодні, 14:37
65 переглянули
Крим перетворюють на острів через удари по логістиці РФ
сьогодні, 07:56
75 переглянули

