Гравець збірної України отримав моторошну травму під час матчу з Чехією

Гравець збірної України з травмою

Хавбек збірної України Олексій Гуцуляк отримав серйозну травму під час епізоду у матчі, коли в першому таймі гол забили чехи.

Блок галереї

Вінгера Полісся не вивезли у лікарню одразу після інциденту. Близько 20 хвилин його оглядали на міському стадіоні Вроцлава лікарі збірної України та місцевої швидкої допомоги. Олексій знаходиться у свідомості. Вирішується, чи варто везти гравця на додаткове обстеження.

Нагадаємо, українці поступилися у першому таймі у матчі зі збірної Чехії в рамках проведення Ліги Націй УЄФА.

На 18-й хвилині чехи вийшли вперед. Гол забив Лукаш Черв.

За секунду до забитого м'яча гравець збірної України Олексій Гуцуляк зіткнувся з Томашем Соучеком.

Нагадаємо, 11 жовтня 2024 року збірна України здобула важливу перемогу над Грузією в рамках Ліги націй з рахунком 1:0. Матч відбувся у Познані, Польща. Інформацію про матч, турнірне становище збірної та реакцію фанів зібрав для вас «Главком».