Україна та Японія підписали меморандум про розмінування: що це означає
Журналіст
Ганна Ткач
28.10.2025 - 10:25
490 переглянули
Україна та Японія на конференції UMAC 2025 уклали Меморандум про співпрацю у гуманітарному розмінуванні. Ця угода покликана підтримати безпеку країни та відновлення ключових галузей економіки. Зокрема, угода передбачає спільні заходи у галузі розмінування сільськогосподарських угідь, розвитку обладнання для розмінування та зміцнення протимінних можливостей України через спільні програми. Партнерство з Японією в рамках Меморандуму також передбачає співпрацю у сферах енергетики, інвестицій, критичних мінералів, аграрного сектору та екології. Для України це важливе крок у підвищенні ефективності гуманітарного розмінування та відновлення економіки країни.
Читайте також
Туск визнав антиукраїнські настрої в Польщі через скандал з орденом Зеленського
сьогодні, 20:00
37 переглянули
Росія вдарила по Кривому Рогу та Одещині: є загиблі
сьогодні, 16:17
67 переглянули
США вперше дали згоду на ліцензії для виробництва ППО в Україні
сьогодні, 14:08
65 переглянули
Пишний їде до Швейцарії та Польщі заради відновлення України
сьогодні, 08:28
152 переглянули

