Гуменюк спростувала інформацію про своє звільнення

Наталія Гуменюк спростувала інформацію про своє звільнення з посади речниці Сил оборони півдня. У коментарі "Детектор меді"а вона закликала правильно трактувати її слова.

За словами Гуменюк, її Facebook-допис насправді означав те, що їй все до снаги: "Прочитайте, що там написано: "Мені все по силах, я все можу. І ті, хто говорили, що я 'всьо', прорахувалися'.

На уточнювальне запитання про те, чи залишаєтеся вона на своїх посадах, Гуменюк відповіла: "Абсолютно'.

Наталія Гуменюк є помічницею начальника Регіонального управління Морської охорони ДПСУ з питань взаємодії із засобами масової інформації. З квітня 2022 року вона також очолила Об'єднаний координаційний пресцентр Сил оборони України "Південь'.

Чутки про те, що речниця Сил оборони півдня України піде з посади з’явилися у ЗМІ в середині листопада. Серед можливих причин тоді називали незадоволення Офісу президента оприлюдненням Гуменюк зведень, особливо щодо перемог ЗСУ.

Як відомо, 24 листопада, президент України Володимир Зеленський провів низку змін у складі командування Національної гвардії. Своїми указами глава держави звільнив чотирьох заступників командувача Нацгвардії та призначив нових.

До відома, у липні президент Володимир Зеленський призначив нового командувача Національною гвардією. Ним став бойовий офіцер Олександр Півненко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський змінив склад Ставки верховного головнокомандувача.