Найпопулярніше зараз

Кирило Ганін відреагував на чутки про мобілізацію: що сталося насправді

Карикатура на Кирила Ганіна з іронією
Комік Кирило Ганін висловив свою думку щодо спекуляцій про призов на службу. Фото: glavcom.ua

Як повідомляє glavcom.ua: Український комік і блогер Кирило Ганін спростував чутки про свою мобілізацію. Через відео, створене за допомогою штучного інтелекту, він пояснив, що вже двічі намагався служити, але йому відмовляли. Ганін гумористично підкреслив, що це його третя спроба потрапити на службу.

У відео комік з'являється з відром на голові, представляється як працівник ТЦК або військовий командир, проголошує себе готовим до боротьби. Також, Ганін опублікував інше цікаве відео, де виповзає з річки та жартує, питаючи, чому він у Польщі. Відповідь приходить від прикордонника, що обіцяє багато цікавого в майбутньому.

У своїх дописах Кирило Ганін показав, що готовий весело та в той же час відповідально ставитися до можливої мобілізації, зберігаючи жарт і готовність служити в армії.

Читайте також

Реклама