Гурт "Алібі" повернувся на сцену "Голос країни"

На шоу "Голос країни" вже п'ятий тиждень проходять "сліпі прослуховування" - зіркові тренери набирають команди учасників, за місця в яких змагаються вокалісти-любителі та навіть знаменитості.

Тиждень тому глядачі програми побачили на сцені екс-учасницю "ВІА Гри" Надію Мейхер, а на цього разу суддів вирішили підкорити сестри Анна та Ангеліна Завальські - гурт "Алібі".

Зірки 2000-х припинили свою діяльність у 2012 році, хоча офіційно про це колектив не заявляв. Після тривалої паузи сестри Завальські зважилися на "перезавантаження" і тепер називають свій проект The Alibi Sisters, пише видання INKORR.com

"Сьогодні ми тут, щоб зробити сюрприз для тренерів і всієї країни, - розповіли сестри в ефірі "Голосу країни". - Довгі п'ять років ми не дивували наших шанувальників. Головні наші проекти за цей час - наші діти".

На шоу The Alibi Sisters виступили з єврейської піснею "Чірібім-чірібом" і розвернули до себе всі чотири суддівських крісла. Здивуванню суддів не було меж. Коли ж зіркові тренери почали запрошувати Завальських до своїх команд, сестри відмовилися.

За словами співачок, вони прийшли на проект здивувати глядачів та своїх колег по цеху, але не займатимуть місця молодих вокалістів. The Alibi Sisters попрощалися з проектом і вирушили працювати над новим матеріалом для свого гурту.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: