Хакери атакують смартфони українців: які додатки та програми потрібно терміново видалити
Журналіст
Ганна Ткач
10.06.2025 - 08:20
747 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Зловмисники ширять трояни та клони популярних мобільних додатків, що створює ризик безпеці користувачів. Експерти радять уважно перевіряти джерело додатків перед їх встановленням, вивчати репутацію розробників та уникають надавання небезпечним програмам доступу до особистої інформації.
Російські хакери з ГРУ та ФСБ змінили свою тактику кібератак на Україну. Тепер їхня увага зосередилася на персональних пристроях українців, особливо військовослужбовців, вказують експерти. Кіберзлочинці активно впроваджують шкідливе програмне забезпечення на смартфони та гаджети українців, нагадують фахівці.
Україна продовжує бути об'єктом кібератак з боку російських хакерів, проте є важливою практикою бути обережними та дотримуватися рекомендацій експертів з кібербезпеки, щоб захистити себе від потенційно небезпечного програмного забезпечення.
Читайте також
Залужний заявив, що Україна ніколи не вступить до НАТО
вчора, 23:13
75 переглянули

