The HARDKISS презентували новий кліп на пісню «Обійми»

Про найпростіше й таке необхідне – обійми

Гурт The HARDKISS представив новий кліп на пісню «Обійми». Композиція стала заголовним саундтреком до короткометражного фільму Каті Царик, яка також стала режисером кліпу, пише видання INKORR.com

«Не потрібно слів, не потрібно подарунків. Вони не роблять нас щасливими, якщо кохана людина забуває про найпростіше й таке необхідне – обійми. Це другий випадок за десять років існування гурту, коли я написала пісню спеціально для фільму. Я прочитала сценарій Каті й цього мені вистачило для натхнення. Мені здається, що наші «Обійми» максимально зійшлися», – розповідає Юлія Саніна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Оля Цибульська засвітила пишне декольте у ліжку - "Дома скандал"

Вчені стверджують, що для «виживання» людині в день потрібно не менше чотирьох обіймів, а для гарного самопочуття – не менше восьми. «Чому ми не приділяємо уваги нашим мінімальним потребам: бути почутим і вислуханим, бути обійнятим коханою людиною?! Тому що на тлі війн, криз, екологічних проблем, світової глобалізації та іншого, вони здаються дурницями, капризами, що не заслуговують уваги… Я хочу, щоби ми говорили, коли нам боляче, навіть якщо це здається незначним. Я хочу, щоби ми обіймали один одного, тому що це важливо», – закликає режисерка.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: