Хочете бути не тільки гарною домогосподаркою, але і відмінною дружиною в інтимному житті?

Хочете бути не тільки гарною домогосподаркою, але і відмінною дружиною в інтимному житті? Тоді вам необхідно знати, як задовольнити чоловіка правильно, делікатно, не тільки вночі та в м'якому ліжку. Можливо, ви знаєте, але просто соромитеся самій собі сказати про це.

Дарма, соромитися тут нічого, а боятися тим більше. Чи варто приховувати від другої половинки почуття? Ну, хіба що, якщо це заводить його ще більше. А що подобається чоловікові в сексі ще? У цій статті ми розглянемо 7 простих кроків, які допоможуть отримати незабутнє задоволення в ліжку.

Позитив і гарний настрій

Будьте з чоловіком привітні та ніжні. Не ображайтеся на дрібниці. Ви повинні радіти і розуміти, що вся увага зосереджена саме на вас. Може трапитися так, що він проігнорує сексуальну зачіску, романтичну шпильку, новий колір волосся, але точно він помітить те, що його довго чекали і хотіли.

Розкажіть йому про любов і пристрасті

Говоріть на вушко пошепки про кохання, ласки, почуттях, про пристрасть і бажання. Чоловік обов'язково приєднається до цієї гри і, тоді, відповідні ніжності вам гарантовані. Такі слова заводять їх та й вас. Не тільки дівчата та жінки люблять вухами, а й багато хлопців теж.

Покажіть себе у всій красі

Одягніть легкий та романтичний одяг. Чоловіки люблять потихеньку під час сексу, роздягати жінок, пестячи кожен сантиметр тіла. Нехай чоловік вас роздягне так, як він бажає. Якщо почнете перечити чи скеровувати то, у чоловіка може знизитися самооцінка, в результаті інтерес до вас просто зникне. Чоловіки люблять, коли їх повільно роздягають та цілують.

Відкиньте комплекси

Розслабтеся! Від цього залежить ваше спільне задоволення. Від вашої любові чоловік повинен перебувати в неймовірному захваті. У хід повинні піти мега сексуальні знахідки, фантазії. На допомому можуть прийти штучки - https://sexxes.com.ua/erekcionnye-kolca/. У ліжку, як на війні, всі методи хороші. Відповідні ласки - це обов'язкова сексуальна потреба чоловіка, тому дайте йому себе любити.

Дійте ротом і язиком

Практично всі мужчини без винятку в сексі воліють ласки мовою і ротом. Від цього вони сходять з розуму, особливо коли це робить кохана жінка. Вона повинна ніжно пестити, цілувати губами чоловічі гідності і навіть недоліки. Один із способів зробити чоловікові приємне в ліжку - це дати йому шанс зробити щось для вас.

Вибирайте правильні пози

Стогін - це мелодія збуджуючих почуттів. Дайте чоловіку трохи простору, нехай виплескує свою фантазію. Підтримуйте його у цьому, навіть, якщо вам це здається дивним і незрозумілим.

Не бійтеся експериментів

Експерименти обов'язково потрібні в будь-яких відносинах. Якщо своєчасно не вносити невеликі поправки і корективи, можуть з’явитися розчарування в партнері, непорозуміння, дискусії. Через деякий час інтим стає звичайним, звичним ділом.

Отже, прості правила в науці любові - бути доброю господинею, компаньйоном і безвідмовної коханкою. Пройшовши всі сім кроків, ви гарантовано задовольните коханого чоловіка на все 100 відсотків.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

50