Ігрові автомати в Інтернеті — як вони працюють?

Ігрові автомати мають довгу та успішну історію. Вперше вони винайдені в Каліфорнії наприкінці XIX століття молодим інженером-електриком, приблизно через 130 років, стиль слотів став зовсім іншим, але основний принцип залишився незмінним. Таким принципом і керується резидент казино автомат  - ви платите ставку і крутите барабани. Залежно від того, куди вони потрапляють, ви можете виграти готівку або претендувати на іншу ігрову функцію.

Сьогодні, усі слоти мають сучасне програмне забезпечення, яке називається Генератор випадкових чисел. Він і керує відеослотом. Це алгоритм, який постійно генерує числові значення, які відносяться до порядку, в якому слоти барабанів зупиняються при натисканні кнопки відтворення. Випадіння цих цифр справді випадкове, оскільки всі веб-сайти регулярно перевіряються, щоб переконатися, що це так.

Той факт, що дія ігор контролюється програмним забезпеченням, означає, що розробник слотів може також програмувати коефіцієнт - RTP. Це цифра, яка виражається у відсотках і яка виражає частку грошей, залучених на конкретну гру, яка буде повернена в призових грошах.

RTP - це не єдине вимірювання, яке потрібно враховувати, коли ви обираєте ігровий автомат, є ще одна думка, яка набагато тісніше пов’язана із законом ймовірності. Вона називається "частотою потрапляння" гри й вказує на те, як часто ви можете перемогти. Знову ж, це дається у відсотках, але цього разу воно стосується відсотка обертань барабанів, які будуть виграшними.

Отже, якщо гра рекламується як така, що частота потраплянь становить 7%, це означає, що сім спінів на кожні сотні дадуть виграш. Це не вказує, наскільки великим буде цей виграш — це може просто означати виграш вихідних грошей.

Навіть якщо це допустити, ви можете очікувати, що логіка диктує слот-ігри з КВ 7%, буде кращою, ніж одна з 3%, але не обов'язково, оскільки це піднімає цілу проблему дисперсії. Все ж таки вибір гри у слоти, зводиться до особистих переваг. Однак пошук такої гри з якомога більшим RTP - це, безсумнівно, хороший крок, для виграшу.

Якщо ви дійсно хочете зіграти за перемогу, яка може змінити життя, тоді варто шукати ігрові автомати з прогресивним джекпотом.

У них багато ігор пов’язані між собою та об’єднані спільними призовими фондами. Слід визнати, що шанси на перемогу робота не одного дня, але, якщо ви це зробите і стрімко йтимете до перемоги, винагорода може бути величезною.

Отже, сподіваємось, що наша інформація дала вам деяке уявлення про роботу і систему ігрових автоматів, точку RTP, частоту потрапляння та відхилення в онлайн-слотах. Тепер мова йде про те, щоб використати деякі з цих знань — тому готуйтеся крутити барабани!

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

13