Інформація про виробників електричних систем для автомобілів

В конструкцію сучасного автомобіля включено електрообладнання та електронні пристрої, призначені для більш зручного управління. Електрообладнання включає деталі систем запалювання, лампи, стартери, акумулятори, охолодження радіаторів, електричні підйомники стекол та інше. Як суміжних елементів використовуються дроти, датчики, реле і покажчики електричних приладів. Ремонт одного з елементів може стати необхідним і з цим доводиться зіткнутися автолюбителю.

Як знайти відповідну заміну?

Найчастіше заміни потребують датчики, свічки і котушки запалювання. Питання про те, наскільки виправдана покупка оригінальних елементів, перед покупцем стоїть завжди. На це питання можна відповісти як позитивно, так і негативно. І ось чому: на вторинному ринку є багатий вибір якісних аналогів, майже не відрізняються від оригіналів, але вартістю нижче. Виробниками якісних елементів є компанії, про які збираються розповісти фахівці https://avtopro.ua - автозапчасти для іномарок.

  1. Постачальниками продукції вищої цінової категорії є: Bosch, Osram, DeltaAutotechnic, ZEN Beru, Sawafuji, NGK, Lucas / TRW, Behr, VDO, Varta, Hitachi, Denso, Valeo, Sho-Me, Delphi, Bremi. Деякі з цих компаній виробляють оригінальні запчастини для складання автомобілів, інші представляють дуже якісні аналоги;
  2. Постачальники продуктів середньої цінової категорії: JP Group, B-Tech. Tesla, Lauber, Cargo, Magnetti Marelli, ATS, Brisk, FAE, DIXIE, Delta AT, WAIGlobal USA. Це продукція середнього рівня якості, яка припускає наявність шлюбу і неоднакових за якістю запчастин в одній партії;
  3. Компанії, що представляють продукцію низької цінової категорії: пакувальні бренди нижчої ланки європейського походження. Яскравим прикладом серед них є Febi і Meyle, що представляють не самі якісні продукти. У цій категорії мало виробників якісного обладнання, тому їх потрібно відзначити. Це WPS, Protech, Unipoint.

У підсумку важливо розуміти, що найбільш прийнятними є продукти середньої і високої цінової категорії. Їх і рекомендується купувати автолюбителям. Для більшої частини електрообладнання це важливо. Складні вузли, як генератори і стартери вимагають хорошої якості збірки і використання якісних матеріалів. Компанії виробники, які не надають значення якості продукції, зазвичай на цьому економлять.

Купівля оригінальних елементів буде виправданий в будь-якому випадку, якщо дозволяє бюджет, так як це продукція високої якості, забезпечена гарантією виробника. Всі оригінальні компоненти надійні в експлуатації і служать тривалий час. Єдиний їхній недолік - висока ціна. Як заміну можна придбати і якісні аналоги, тим більше, що виробники оригінальних елементів продають компоненти і на вторинному ринку, але за нижчою ціною. Хоча за якістю деталі ідентичні.