Міністри закордонних справ Канади та ЄС привітали українських дипломатів: слова підтримки
Журналіст
Ганна Ткач
24.12.2025 - 00:01
422 переглянули
Як повідомляє МЗС: Іноземні дипломати вирішили не залишити українських колег без уваги, і привітали їх з Днем дипломатичної служби. Серед відправників привітань були міністри закордонних справ з різних країн, комісар ЄС з питань оборони і космосу, а також Президент Демократичної Республіки Тимор-Лешті.
Українські дипломати отримали щирі побажання та підтримку від своїх колег з інших країн. Очевидно, добрі відносини на міжнародній арені є дуже важливими для всіх сторін, і ці привітання стали ще одним підтвердженням цього.
Читайте також
Чотири країни виділили понад 3 млн євро на транспорт України
сьогодні, 19:12
11 переглянули
Данія першою в ЄС обмежила захист для українських чоловіків
сьогодні, 19:04
15 переглянули
Свириденко на URC-2026 обговорила з Естонією рух України до ЄС
сьогодні, 19:01
19 переглянули
Збірна України з баскетболу драматично програла Анголі в контрольному матчі
сьогодні, 18:16
37 переглянули
Україна підписала енергетичні угоди на мільярд євро
сьогодні, 17:44
42 переглянули
Україна та Швейцарія домовились про відновлення Києво-Печерської лаври
сьогодні, 15:57
54 переглянули

