Іран відкидає діалог зі США після ударів по Ізраїлю
Журналіст
Ганна Ткач
14.06.2025 - 08:10
568 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Іранське Міністерство закордонних справ назвало «безглуздими» переговори з США щодо своєї ядерної програми. Заява припала до душі навіть речнику Есмаїлу Багаї, який викритикував американську підтримку нападу Ізраїлю. Звинувачення у відсутності логіки в діалозі зі старими друзями прозвучало відверто й різко.
У той же час, насправді, Ізраїль і Іран обмінялися серйозними рішучими виступами. Іран запустив сотні ракет, а Ізраїль відповів ударами по іранських об'єктах. Напружені відносини все глибше загострюються, а дипломатична активність зменшується на очах.
Читайте також
Качинський повертає Україні орден Ярослава Мудрого
сьогодні, 11:20
57 переглянули
Держсекретар США Рубіо спростував угоду Трампа і Путіна щодо України
сьогодні, 09:48
57 переглянули

