Іранська ядерна програма: Китай проведе тристоронню зустріч
Журналіст
Ганна Ткач
13.03.2025 - 12:30
608 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: 14 березня в Пекіні відбудеться зустріч представників урядів Китаю, Росії та Ірану, на якій будуть обговорювати іранську ядерну програму та пов'язані з нею питання. Про це розповіла речниця Міністерства закордонних справ КНР Мао Нін.
За її словами, Китай проводитиме зустріч щодо іранської ядерної проблеми, в якій візьмуть участь також Росія та Іран. На зустрічі головуватиме заступник міністра закордонних справ Китаю Ма Чжаосюй, а російську та іранську сторони будуть представляти заступники очільників Міністерства закордонних справ Сергій Рябков та Казем Гарібабаді.
Речниця також додала, що сторони обміняються думками про іранську ядерну проблему та інші питання, які є взаємним інтересом.
Читайте також
На космічній станції Тяньгун екіпаж Шеньчжоу-23 вперше провів медичні навчання
вчора, 20:04
71 переглянули
Financial Times: США втратили роль світового гегемона за 35 років
вчора, 14:48
92 переглянули
У Китаї знайшли унікального динозавра з крилами на лапах
вчора, 14:24
86 переглянули
Україна ліквідувала 60 тисяч тонн боєприпасів РФ під Петербургом
вчора, 08:04
94 переглянули

