Іспанія – Німеччина: хто став першим півфіналіст Євро-2024

Збірна Іспанії перемогла Німеччину та стала першим півфіналістом Євро-2024

У футбольному матчі між збірними Іспанії та Німеччини перемогу здобули іспанці з рахунком 2:1. Ця перемога дозволила Іспанії пройти до півфіналу чемпіонату Європи з футболу.

Обидві команди показали себе як найсильніші на турнірі. Німеччина раніше зіграла внічию зі Швейцарією, тоді як Іспанія виграла всі свої попередні матчі на Євро-2024.

Нагадаємо, що захисник збірної Туреччини Меріх Деміраль отримав дискваліфікацію на два матчі. Його звинувачують у порушенні принципів спортивної поведінки та використанні спортивних заходів для неспортивних проявів.

Також збірна Туреччини перемогла Австрію та стала останнім чвертьфіналістом Євро-2024. Они перемогли з рахунком 2:1.

Збірна Нідерландів переграла Румунію з рахунком 3:0 та пройшла до чвертьфіналу Євро-2024.

Також збірна Португалії та Франції вийшли у чвертьфінал Євро-2024. Португалія перемогла Словенію у серії пенальті, а Франція здолала Бельгію з рахунком 1:0.

Раніше, Англія вийшла у чвертьфінал завдяки перемозі над Словаччиною з рахунком 2:1 після додаткового часу.