Іспанські м'ясні делікатеси, які потрібно спробувати кожному

Незалежно від того, якій кухні ви віддаєте перевагу, вам обов'язково варто спробувати м'ясні продукти з Іспанії. Звичайно, потрібно знати, які з продуктів вибрати. Іспанія славиться хамоном Іберіко - неповторним сиров'яленим м'ясом. Обов'язково спробуйте хамон серрано - в Інтернет-магазині jamones.com.ua є відмінний вибір м'ясних делікатесів. Для нарізки такого м'яса вам знадобиться ніж для хамона, а при його заточуванні не обійтися без мусата. Ми більш детально розповімо, які аксесуари вам знадобляться, і як їх використовувати. Однозначно, купувати такі продукти варто тільки в спеціалізованих магазинах, де пропонують якісні товари, з натуральним складом.

Вибираємо хамон

На першому місці серед всіх іспанських делікатесів є хамон іберіко, який ви можете замовити в Інтернет-магазин jamones.com.ua. Таке м'ясо продається як цілим окостом, так і у вигляді нарізаних і запакованих слайсів. Звичайно, найкращий варіант - купити цілий окіст. Тоді ви отримуєте натуральне м'ясо, без жодних консервантів. До будь-якого свята нарізка з хамона серрано буде просто приголомшливим доповненням вашого столу. Але тоді покупкою одного м'яса не обійтися. Ви можете ще купити в Києві хамонеру, це спеціальна підставка для установки окосту.

За допомогою спеціальних аксесуарів буде набагато зручніше встановлювати окіст і нарізати його. Бажано підібрати спеціальний ніж для нарізки хамона Іберіко, серрано, такі ножі продаються в спеціалізованих магазинах. Вони мають довгасту форму, щоб зручно було нарізати м'ясний делікатес тонкими слайсами. На сайті спеціалізованого Інтернет-магазину ви можете підібрати і мусат. Навіщо він потрібен? Завдяки мусату можна підтримувати гостроту леза. Простіше кажучи, цей інструмент необхідний для заточки лез ножів. Тому якщо ви збираєтеся часто робити такі м'ясні нарізки, цей аксесуар буде вам необхідний.

Іспанські ковбаси

Звичайно, неможливо не згадати ще й про вишукані іспанські ковбаси. Найвідоміші, смачні і натуральні ковбаси - це сальчічон, чорізо і фует. У їх складі - натуральне сиров'ялене м'ясо і немає ніяких штучних консервантів і барвників. Наприклад, ціна чоризо - близько 10 доларів за 1 кілограм, хоча все залежить від виробника. Головне - робити покупку м'яса, ковбас, мусату і інших аксесуарів тільки в спеціалізованих магазинах. Тоді ви точно залишитеся задоволені якістю товарів.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!