Дослідники Месопотамії зробили резонансне відкриття
Журналіст
Пащенко Ірина
11.07.2022 - 13:19
11002 переглянули
Сучасні вчені, які вивчають життя стародавніх поселень на території Месопотамії, з'ясували причину загибелі шумерів.
Як з'ясувалося, древні шумери масово загинули через вплив радіоактивного пилу, який заразив всю територію Месопотамії.
Тіла людей, що тримаються за руки, знайдені в Хараппі та Мохенджо Даро під шаром землі близько 3 метрів. Усі вони мають неушкоджені кістки із високим рівнем радіації.
Ступінь зараження радіоактивним пилом вдалося визначити за допомогою лічильника Гейгера. Вона виявилася вищою за допустиму норму приблизно в 50 разів.
Виявлені скелети є одними з найрадіоактивних. Останки розкидані районами областей Гангу та гір Раджмахал. Всі вони явно зазнали впливу інтенсивних температур.
Читайте також
Росія атакує Україну дронами прямо з заводу за 5-15 днів після випуску
сьогодні, 19:32
36 переглянули
Швеція вперше арештувала судно тіньового флоту РФ за запитом України
сьогодні, 16:40
154 переглянули
Україна у найкращому становищі з літа 2023 року – аналітик Карнегі
сьогодні, 16:13
131 переглянули
Європа виділила рекордні 1,6 млрд євро на дрони для України за чотири місяці
сьогодні, 08:21
161 переглянули
Україна вшановує дітей, яких знищила війна Росії
сьогодні, 07:20
175 переглянули
Історик порівняв перегони ШІ з мафіозними війнами та ядерною загрозою
сьогодні, 05:33
200 переглянули

