IT-коаліція передала ЗСУ техніку на 10 млн євро: що отримали військові
Журналіст
Ганна Ткач
20.08.2025 - 12:30
1442 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: ІТ-коаліція продовжує підтримувати Україну, надаючи необхідне обладнання для підрозділів Збройних Сил. Недавно відбулися четверта та п'ята поставки, які включали майже 7 тисяч ноутбуків, монітори, засоби зв'язку та інше обладнання на загальну суму 10 млн євро. Крім того, було отримано 1 000 маршрутизаторів від Латвії на суму понад 77 000 євро.
Завдяки новій поставці від країн IT-коаліції ми зможемо технічно забезпечити підрозділи ЗСУ, в яких впроваджуються цифрові продукти та сервіси.
Отримане обладнання допоможе значно підвищити технічний рівень українських військових та сприятиме впровадженню цифрових технологій в армії країни.
Читайте також
Світовий банк схвалив Україні нове фінансування на $3,39 млрд
сьогодні, 02:08
28 переглянули
Українець віз бойові набої до Барселони: виявили у Кракові
сьогодні, 01:44
32 переглянули
Південна Корея та Україна домовилися про передачу полонених із КНДР
сьогодні, 01:24
42 переглянули
НБУ визнав гендиректора “Укрпошти” Смілянського непридатним до посади
сьогодні, 00:56
50 переглянули
Росія анонсувала новий обмін полоненими з Україною
вчора, 23:41
64 переглянули

