Побита Міс Україна Всесвіт
Журналіст
Пащенко Ірина
06.12.2022 - 08:24
5212 переглянули
Анна Неплях в одній із соціальних мереж поскаржилася, що вона стала жертвою домашнього насилля. Ситуація сталася 5 років тому, та досі ятрить душу моделі. Вперше колишній хлопець жартома вдарив Анну, та згодом все стало звичним.
Далі у хлопця почалася депресія та він почав пиячити. Згодом він почав дуже ревнувати, контролювати Анну та наносити нові побої. Фізичне насилля стало регулярним, та коли хлопець був тверезим, він все заперечував.
Анна довгий час не могла вийти зі стану жертви, та наразі вона не дозволить з собою так поводитися, бо роками працювала над своїми проблемами.
Читайте також
Збірна Грузії оголосила склад на матчі з Україною та Іспанією
сьогодні, 03:45
43 переглянули
Міністр спорту назвав число загиблих атлетів через війну
сьогодні, 03:28
51 переглянули
Світовий банк схвалив Україні нове фінансування на $3,39 млрд
сьогодні, 02:08
61 переглянули
Українець віз бойові набої до Барселони: виявили у Кракові
сьогодні, 01:44
57 переглянули
Південна Корея та Україна домовилися про передачу полонених із КНДР
сьогодні, 01:24
69 переглянули
НБУ визнав гендиректора “Укрпошти” Смілянського непридатним до посади
сьогодні, 00:56
64 переглянули

