Кабмін змінив порядок нарахування субсидій

Кабмін вніс зміни до порядку призначення субсидій - одержувачам допомоги від держави дозволили мати депозит у банку на 100 тисяч гривень та друге житло в спільній власності або в сільській місцевості.

Про зміст постанови розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна під час засідання уряду в середу, 19 травня, пише INKORR.com

Нові правила призначення житлових субсидій з 1 травня 2021 року. Що зміниться для українців, розібралося Слово і діло.30 квітня 2021, 17:55

За її словами, за цим рішенням при призначенні субсидій не враховуються доходи від розміщення депозитів, оскільки банки подають звіти загальною сумою і поки відсутня персоніфікована інформація про доходи фізичних осіб від депозитів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Шість областей в Україні відповідають показникам "зеленої" зони карантину

«Ми пропонуємо збільшити до 100 тисяч гривень суму коштів на депозитному рахунку, перевищення якого позбавляє громадян права на отримання субсидій», - сказала вона.

Крім того, при призначенні субсидій не будуть враховані житлові приміщення у спільній або частковій власності, а також розташовані у сільській місцевості.