Як отримати галочку в Інстаграм безкоштовно і що для цього потрібно

Інстаграм зараз перебуває на піку своєї популярності, що й не дивно, адже в цій мережі є все необхідне. При цьому щороку можливості додатка тільки розширюються.

У 2024 році як ніколи раніше актуальним стало питання, як отримати верифікацію в Інстаграм. Раніше заповітні галочки біля шапки профілю отримували тільки знамениті люди. Утім питання, як отримати галочку в Інстаграм безкоштовно, несподівано змінилося. 

Як отримати галочку в інстаграм якщо ти не знаменитість?

Галочка в Instagram являє собою синю позначку з білою галочкою, яка розміщена поруч з ім'ям користувача в профілі. Ця галочка означає, що профіль є підтвердженим офіційним акаунтом певної людини, бренду або організації. 

Щойно ця галочка вперше з'явилася, її захотіли всі найпопулярніші користувачі мережі. Поступово саме ця галочка стала певною гарантією, що сторінка справжня. 

як отримати верифікацію в Інстаграм

Навіщо потрібна галочка в Instagram:

 1. Підтвердження автентичності. Галочка підтверджує, що профіль належить реальній людині, відомій особистості, бренду або організації, і допомагає запобігти підробці профілів (фейкам).

 2. Наявність галочки у профілю додає довіри з боку користувачів. 

 3. Унікальність. Галочка робить профіль більш унікальним і привабливим для користувачів, оскільки вона свідчить про його значущість.

 4. Підтверджені профілі можуть отримати додаткові функції та можливості в Instagram, як-от доступ до аналітики та управління рекламними кампаніями, що допомагає підвищити їхню видимість і ефективність.

Загалом, галочка в Instagram є інструментом, який допомагає користувачам і брендам підтвердити свою автентичність, підвищити довіру до свого профілю і поліпшити взаємодію з аудиторією.

Галочку в Instagram, що підтверджує справжність профілю, раніше могли отримати такі категорії користувачів:

 1. Відомі особистості та знаменитості. Це могли бути актори, музиканти, спортсмени, політики та інші відомі персони, чиї профілі популярні. 

 2. Бренди та компанії. Офіційні профілі компаній, брендів, магазинів і медіа-видань отримували галочку для підтвердження своєї автентичності.

 3. Журналісти та публічні особи. Профілі журналістів, блогерів, публічних діячів і громадських лідерів також можуть бути підтверджені галочкою.

 4. Офіційні організації. Йдеться про урядові установи, некомерційні організації, великі корпорації та інші офіційні структури.

Щоб отримати галочку в Instagram, раніше профіль повинен бути публічним, мати реальне ім'я і заповнену інформацію. Крім того, профіль мав бути унікальним і представляти реальну особу або організацію. Instagram мав власні критерії для присвоєння галочки, і процес підтвердження міг залежати від регіону та інших факторів.

Як отримати галочку в Інстаграм компанії у 2024?

Роздумуючи в 2024, синя галочка в Інстаграм як отримати, потрібно врахувати одразу кілька факторів. 

Щоб отримати верифікацію в Instagram і отримати галочку, що підтверджує справжність вашого профілю, необхідно:

 1. Пройти перевірку автентичності. 

 2. Сторінка має бути відкрита. Тому переконайтеся, що у вас немає приватного акаунта, і профіль доступний для перегляду.

 3. У шапці профілю має бути заповнена вся необхідна інформація (рід діяльності, місце розташування). 

 4. У профілі вкажіть офіційні контактні дані (сайт, адресу електронної пошти та номер телефону). 

 5. Також профіль має містити якісний контент.

 6. Переконайтеся, що профіль відповідає всім правилам і політиці Instagram. Використовуйте тільки чесні та органічні методи для залучення аудиторії та взаємодії з нею.

 7. Подайте заявку на верифікацію. Після того як профіль буде готовий, можна подати заявку на верифікацію. Для цього потрібно перейти до налаштувань профілю, виберіть пункт "Запит на верифікацію" і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Instagram розглядає заявки на верифікацію індивідуально, і процес може зайняти деякий час. У цьому варіанті все безкоштовно навіть для звичайної людини.

Як зробити Instagram галочку для компанії?

Щоб отримати галочку в Instagram для компанії та підтвердити автентичність бренду або організації, необхідно:

 1. Профіль компанії має бути повністю заповнений і містити актуальну інформацію про бренд або організацію. Включіть до профілю логотип компанії, короткий опис бренду, контактну інформацію та посилання на сайт і соціальні мережі.

 2. Профіль повинен містити якісний і релевантний контент, який відображає концепцію компанії та інтереси цільової аудиторії. Публікуйте регулярно і ведіть активну діяльність в Instagram.

 3. Створіть стратегію взаємодії з аудиторією.

 4. Слідкуйте за правилами Instagram. Переконайтеся, що профіль і контент відповідають усім правилам і політиці Instagram. 

 5. Подайте заявку на верифікацію.

Як і з верифікацією звичайної сторінки, після розгляду заявки Instagram повідомить компанії про рішення. 

Як підвищити шанси отримати галочку в Інстаграм? 

Перше, що потрібно знати, верифікувати сторінку буде складно, якщо її блокували (були порушення з боку власника сторінки). Угода користувача дуже важлива, і її потрібно дотримуватися. 

Як підвищити шанс на отримання галочки:

 1. Створювати автентичний акаунт, до якого немає претензій стосовно плагіату. 

 2. Важливо, щоб компанія або акаунт був реальним. Тобто людина веде свій власний акаунт. 

 3. Також важливо, щоб акаунт був наповнений. Мають бути і регулярні публікації, і періодично сторіс. 

 4. Також має бути своєрідна активність на сторінці. Що частіше її відвідують інші користувачі, то краще. 

 5. Навіть усі ці критерії не гарантують, що профіль отримає заслужену галочку. 

 6. Важливо розуміти, що Інстаграм розглядає всі акаунти окремо та індивідуально. Тому складно заздалегідь передбачити, отримає профіль галочку чи ні. 

Навіть у 2024 році, коли більшість користувачів "навчені" розпізнавати шахраїв, все ще залишаються варіант нарватися на фейкову сторінку. Саме синя галочка може виправити ситуацію. Головна функція верифікації залишилася без змін. Вона має відсіювати нечесних користувачів мережі. 

Тобто через верифікацію все ще відбувається підвищення довіри до сторінки. Особливо це стосується бізнесу та сфери послуг, продажів. На неї все ще орієнтується дуже велика кількість користувачів. 

Важливо, що за допомогою верифікації відбувається і монетизація акаунта. Усі ці нюанси пов'язані і з рекламами, цінами на ті чи інші послуги. При цьому та сама галочка не може гарантувати більшу популярність сторінки. У цьому напрямку верифікація не працює.

Як схитрувати, щоб отримати галочку? 

Звісно, зрештою тільки Інстаграм вирішує, хто і коли отримає позначку верифікації. Тому прорахувати щільний алгоритм таких дій неможливо. Утім, як стверджують досвідчені користувачі Інстаграму, є кілька нюансів, які допоможуть збільшити шанси отримати позитивну відповідь. 

У цьому випадку користувач або компанія можуть працювати, виходячи зі зворотного. Можна виключити всі причини відмови. Так відповідно підвищується шанс отримати позначку верифікації. 

як отримати верифікацію в Інстаграм безкоштовно

Що можна зробити:

 1. Прив'язати до основної сторінки в Інстаграм сторінки інших соціальних мереж. Це дасть змогу перевірити справжність акаунта. Також це додає ваги намірам користувача. 

 2. Щоб не отримати відмову, краще не використовувати накрутки або нечесну рекламу. Після подачі заяви на верифікацію, ймовірно, інстаграм перевірить увесь акаунт і активність на ньому. Якщо користувач використовує нечесні способи просування, це стане зрозумілим, і в майбутньому стане причиною відмови. 

 3. Регулярність публікацій допоможе, але без спаму. Занадто часті публікації також можуть не сподобатися Інстаграму. Тому слід робити все в міру. 

 4. Важливо також часто чистити спам. Наприклад, переглянути коментарі та видалити підписників з порожніми акаунтами. 

Загалом, дуже важлива жива аудиторія. Саме вона визначає якість контенту і його популярність. І навіть за цієї умови можна помилитися, і не відразу отримати ту саму синю галочку. 

Надіслати заявку на верифікацію не так і складно, краще приділити час на підготовку сторінки.