Як зігрітися, якщо немає опалення?
Журналіст
Пащенко Ірина
07.12.2022 - 09:05
2025 переглянули
З приходом зими українці опинилися в дуже складному становищі. Крім перебоїв з електроенергією, виникають проблеми з водою та опаленням. Щоб не замерзнути, можна використати декілька порад.
В першу чергу потрібно закривати великі площі, які не прикриті. Мова йде про стіни та підлогу. Килими бабусі, що висіли на стіні, будуть дуже актуальні. Якщо на вулиці є хоч трохи сонця, його потрібно “пускати” в домівку.
Хорошим джерелом тепла є грілка, яку можна нагріти різними способами. Грілка буде корисною особливо вночі. Не потрібно забувати про теплі напої, як трав'яний чай.
Читайте також
Бійка в Раді старійшин Єревана через вибори
сьогодні, 10:08
14 переглянули
Заслужений артист Росії стрибнув з мосту в Москві та травмувався
сьогодні, 09:20
33 переглянули
Український актор створив бренд одягу для військових з протезами
сьогодні, 09:13
40 переглянули
Росіяни створюють умови для спалаху сибірської виразки на Херсонщині
сьогодні, 08:44
47 переглянули
Путін заявив про відсутність передумов для переговорів з Україною
сьогодні, 08:24
41 переглянули

