Як вибрати холодильник: недорогий, якісний, довговічний

Як вибрати холодильник: недорогий, якісний, довговічний

Вибір холодильника  це важливе рішення, оскільки цей пристрій купується на довгі роки. Щоб вибрати недорогий, якісний та довговічний холодильник, необхідно враховувати декілька ключових факторів. Загалом, як вибрати бюджетний холодильник, питання цікаве. Адже на сучасному ринку є найрізноманітніші моделі (вбудований, дводверний, двокамерний чи маленький).

Ще питання, як обрати двокамерний холодильник залежить від бюджету. А ось універсальні моделі можуть коштувати менше та прослужити довго. Тому нюанси, як вибрати недорогий якісний холодильник, можуть спростити весь процес, або створити більше проблем.

Як вибрати холодильник для дому та яка марка довговічна?

Розбираючись, як вибрати холодильник, на що звернути увагу, варто відразу враховувати габарити і місце, де монтувати холодильник. Адже варіант, що вбудовується, вимагає чітких вимірювань. Найкращий варіант може бути і сучасний, маленький і водночас недорогий. Головне знати, які критерії та функції точно знадобляться у тривалій експлуатації. Також варто звернути увагу тихий цей холодильник чи ні.

як вибрати бюджетний холодильник

Як вибрати холодильник для дому поради експерта:

 1. Визначте потреби. Оцініть розмір кухні та місце, де буде встановлений холодильник. Переконайтеся, що вибрана модель підійде за розміром. Зверніть увагу на місткість. Для одного-двох людей підійде холодильник об'ємом до 300 літрів, для сім'ї з 3-4 осіб — 300-400 літрів, для великої сім'ї  понад 400 літрів.

 2. Тип холодильника Однокамерні холодильники компактні, підходять для невеликої кухні або офісу. Двокамерні холодильники — найбільш популярні, мають окремі камери для холодильника та морозильника. Багатокамерні холодильники — для великих сімей, містять додаткові камери для овочів, напоїв та інших продуктів. Холодильники Side-by-Side  з дверцятами, як у шафи, більше місця для зберігання, але вимагають більше простору.

як вибрати бюджетний холодильник

Далі розгляньте основні характеристики:

 1. Енергоефективність. Холодильники з класом енергоспоживання A++ та A+++ економічніші та допоможуть заощадити на електроенергії.

 2. Рівень шуму. Якщо кухня поєднана із житловою зоною, зверніть увагу на рівень шуму. Оптимально, якщо він не перевищує 40 дБ.

 3. Система охолодження. No Frost - не вимагає розморожування, рівномірний розподіл холоду. Крапельна система  проста і надійна, але вимагає періодичного розморожування.

 4. Матеріали та якість складання. Металевий корпус довговічніший, ніж пластиковий. Внутрішні полиці та ящики повинні бути міцними та стійкими до навантажень.

Можна розглянути відразу поєднання кількох факторів.

Додаткові функції та можливості

Сучасний холодильник може мати режим швидкого заморожування. Він дозволяє швидко заморожувати продукти, зберігаючи їх поживні властивості. Також може бути антибактеріальне покриття. Воно запобігає зростанню бактерій і цвілі всередині холодильника.

як вибрати двокамерний холодильник

Є така функція як зона свіжості. Це окреме відділення для зберігання м'яса, риби та овочів при оптимальній температурі та вологості. У сучасних холодильників є дисплей та керування. Електронне керування дозволяє точно настроїти температуру та режими роботи, а дисплей відображає поточні параметри.

Вибираючи холодильник, варто звернути увагу і на бренд. Зазвичай велика компанія і є гарантією якості та певної довговічності холодильника. Відомі виробники, як Samsung, LG, Bosch, Siemens пропонують широкий асортимент холодильників з різними характеристиками. Менш відомі бренди можуть пропонувати доступніші моделі, але перед покупкою обов'язково вивчіть відгуки.

як вибрати двокамерний холодильник

Не зайвим звернути увагу на гарантійний термін. Оптимально, якщо виробник надає гарантію на 2-3 роки та більше.

Як вибрати холодильник за ціною?

Бюджет є важливим критерієм, за яким часто вибирають будь-яку техніку для дому. Тому, щоб вибрати холодильник, перевірте ціни на різних інтернет-майданчиках та у роздрібних магазинах. Також врахуйте можливі акції, знижки та пропозиції. Адже великі компанії часто роблять акційні пропозиції.

Як вибрати холодильник за брендом?

Вибір холодильника вимагає уваги до деталей та аналізу потреб. Враховуючи розміри, тип, характеристики, додаткові функції, бренд та бюджет, можна вибрати недорогий, якісний та довговічний холодильник, який прослужить довгі роки.

як вибрати недорогий холодильник

Які бренди давно зарекомендували себе та мають бездоганну репутацію:

 1. Bosch. Переваги: ​​висока якість складання, сучасні технології, надійність та довговічність. Особливості: часто використовують системи охолодження No Frost, мають низький рівень шуму та високу енергоефективність. Гарантія: надається гарантія на 2-3 роки.

 2. LG. Переваги: ​​інноваційні технології, надійні компресори, відмінне співвідношення ціна-якість. Багато моделей оснащені інверторними компресорами, що забезпечує економічне споживання енергії і довговічність. Гарантія: Гарантія на компресори часто становить до 10 років.

 3. Samsung. Переваги: ​​функціональність, сучасні технології, стильний дизайн. Особливості: часто оснащені технологіями Twin Cooling, які дозволяють підтримувати оптимальну вологість та температуру у різних камерах. Гарантія: Гарантія на компресори часто становить до 10 років.

 4. Siemens. Переваги: ​​висока якість збирання, довговічність, інноваційні рішення. Особливості: часто оснащені антибактеріальним покриттям, системами охолодження No Frost та зонами свіжості. Гарантія: надається гарантія на 2-3 роки.

 5. Miele. Переваги: ​​найвища якість, довговічність, інноваційні технології. Особливості: продукція Miele відома своєю довговічністю та надійністю, часто оснащені передовими технологіями та функціями. Гарантія: гарантія на більшість моделей складає 2-3 роки.

 6. Electrolux. Переваги: ​​надійність, хороше співвідношення ціна-якість, різноманітність моделей. Особливості: відомі своєю енергоефективністю та низьким рівнем шуму. Гарантія: надається гарантія на 2-3 роки.

 7. Whirlpool. Переваги: ​​надійність, широка лінійка моделей, розумна ціна. Особливості: часто оснащені технологіями 6th Sense, що допомагають підтримувати оптимальні умови зберігання продуктів. Гарантія: надається гарантія на 2-3 роки.

В цілому, якщо вибрати холодильник одного з виробників, то вже не помилитися. Також можна почитати відгуки про кожну модель. Додатково можна переглянути огляди.

Слід звернути увагу на обслуговування. Дізнайтеся про наявність та якість сервісного обслуговування у вашому регіоні. Хороше обслуговування може значно продовжити термін служби холодильника.

Що ще важливо, слід звернути увагу на технології холодильника. Сучасні технології можуть підвищити довговічність та енергоефективність холодильника. В цілому, вибираючи холодильник від одного з цих брендів, ви можете бути впевнені у його надійності та довговічності.

Читайте також: