Як зареєструватися на сайті та порталі Дія через банк

Застосунок "Дія" (DIYA) — це офіційний застосунок для мобільних пристроїв, створений в Україні з метою спростити взаємодію громадян з державними службами та полегшити доступ до державних послуг та інформації. 

Саме цей застосунок суттєво спростив процес оформлення більшості документів. Наприклад, укласти шлюб, розлучитися, оформити ФОП або сплатити податок. 

Кому стане в пригоді такий додаток?

У програмі можна вести практично всі свої справи, переглядати свої документи та навіть завести електронний підпис. Загалом на порталі багато цікавих і корисних розділів. 

як зареєструватись в Дії через Монобанк

Ось кілька основних функцій і причин використання застосунку "Дія":

 1. Єдиний вхід. Застосунок "Дія" надає можливість автентифікації користувачів через електронний підпис, що забезпечує безпечний та зручний доступ до різних державних сервісів.

 2. Електронний підпис. Користувачі можуть використовувати електронний підпис "Дія" для підтвердження своєї особи та підписання різних документів і заповнення заяв онлайн.

 3. Державні послуги. Через застосунок "Дія" можна отримати доступ до широкого спектру державних послуг, як-от реєстрація автомобіля, оформлення документів, сплата податків та зборів.

 4. Посвідчення особи. Застосунок "Дія" також дозволяє використовувати мобільний пристрій як посвідчення особи.

 5. Електронні документи. Користувачі можуть отримувати та зберігати різні електронні документи, як-от водійські права, паспортні дані в безпечному форматі.

Загалом, застосунок "Дія" створено для спрощення багатьох процесів.

Для проходження реєстрації в застосунку "Дія" знадобиться мобільний пристрій (смартфон або планшет) із доступом в інтернет. Що робити далі:

 1. Перейдіть в App Store (для пристроїв iOS) або Google Play Store (для пристроїв Android) і знайдіть застосунок "Дія". Завантажте та встановіть його на пристрій.

 2. Після встановлення відкрийте застосунок "Дія".

 3. Під час першого запуску вас попросять обрати варіант реєстрації або входу. 

 4. Заповніть форму реєстрації, надавши необхідну інформацію (ім'я, прізвище, дата народження, номер телефону та адреса електронної пошти).

 5. Після введення всіх даних і підтвердження номера телефону натисніть кнопку "Зареєструватись" або "Готово", щоб завершити процес реєстрації.

 6. Після успішної реєстрації новий користувач зможе використовувати застосунок "Дія" для різних цілей.

Після реєстрації можна використовувати абсолютно всі функції застосунку.

Як зареєструватися в Дії через Монобанк?

Для реєстрації в застосунку "Дія" через Монобанк, необхідно:

 1. Відкрити додаток Монобанк.

 2. У головному меню додатку Монобанк знайдіть і натисніть на розділ "Послуги" або "Послуги". 

 3. У списку доступних послуг знайдіть і виберіть "Дія". Це перенаправить вас на сторінку входу в застосунок "Дія".

 4. У застосунку "Монобанк" можуть запросити підтвердження своєї особи для входу в "Дію". 

Після підтвердження особи в застосунку "Монобанк" користувач буде перенаправлений назад у застосунок "Дія".

Як зареєструватися в Дії через Ощадбанк?

Алгоритм реєстрації через Ощадбанк схожий на реєстрацію через будь-який інший банк. Потрібно для початку увійти в застосунок Ощадбанк, потім знайти розділ "Дія" або "Держпослуги". 

як зареєструватись в Дії через Ощадбанк

Далі в головному меню застосунку Ощадбанку знайдіть і натисніть на розділ, пов'язаний із державними послугами або "Дія". Зазвичай він розташовується в меню навігації або в списку доступних функцій. Після виберіть "Реєстрація в додатку Дія". Після цього додаток Ощадбанку може запросити дозвіл на доступ до даних для реєстрації в "Дія". Підтвердіть це, дотримуючись інструкцій на екрані.

Як зареєструватися в Дії через Приват24?

Для реєстрації в застосунку "Дія" через Приват24, необхідно:

 1. Відкрити застосунок Приват24.

 2. Знайти розділ "Дія" або "Держпослуги".

 3. Обрати "Реєстрація в Дія".

 4. Підтвердити доступ.

 5. Підтвердити вхід. Застосунок може запросити підтвердити свою особистість, використовуючи PIN-код або інший метод аутентифікації.

 6. Завершити реєстрацію. Після успішного підтвердження особи та доступу до даних користувач буде перенаправлений назад у застосунок "Дія".

Загалом питання, додаток Дія як зареєструватися, доволі універсальне для всіх банків.

Як зареєструватися в Дії через Пумб?

Для реєстрації в застосунку "Дія" через ПУМБ, потрібно виконати низку послідовних дій:

 1. Відкрийте застосунок ПУМБ.

 2. Знайдіть розділ "Дія". У головному меню додатку ПУМБ знайдіть і натисніть на розділ, пов'язаний з державними послугами або "Дія". Зазвичай він знаходиться в меню навігації або в розділі "Ще".

 3. Оберіть "Реєстрація в Дія".

 4. Застосунок ПУМБ, як і інші схожі застосунки, може запросити дозвіл на доступ до особистих даних для реєстрації в "Дія". 

 5. Користувача також можуть попросити підтвердити свою особистість, використовуючи PIN-код або інший метод аутентифікації.

 6. Далі можна використовувати всі переваги застосунку. 

Зверніть увагу, що важливо, процедура може трохи відрізнятися в залежності від версії додатка ПУМБ, а також в залежності від мобільного пристрою.