Найпопулярніше зараз

Канцлер Австрії: Торговельна війна США та ЄС зіграє на руку Китаю

Логотипи країн-учасниць у торговельній війні
Китай виграє від конфлікту між Америкою та Європою в сфері торгівлі. Фото: hvylya.net

У разі торговельної війни між США та Євросоюзом обидві сторони зазнають втрат, - Шалленберг

Як повідомляє hvylya.net: У разі торговельної війни між США та Євросоюзом обидві сторони зазнають втрат, а у виграші буде лише Китай, заявив федеральний канцлер Австрії Александер Шалленберг.

Я сподіваюся, що цього не станеться, тому що у торговельній війні всі зазнають втрат, а єдиним, хто виграє, насправді буде Китай. Якщо замислитися, що щодня через Атлантику проходять 4 млрд євро, стає очевидним, що це - наш найважливіший торговельний партнер, але так само і навпаки. Тому я вважаю, що в разі конфлікту ми лише нашкодимо одне одному", - прокоментував Шалленберг погрози президента США ввести нові тарифи проти товарів з ЄС та можливу реакцію на це Євросоюзу, передає Укрінформ.

За словами австрійського канцлера, нинішня ситуація не була для Євросоюзу несподіванкою, і він нині виглядає підготовленим.

"Ми до цього підготувалися, адже ситуація не була для нас несподіванкою. Залежно від того, які надходитимуть новини, ми зможемо відповідно реагувати", - зауважив Шалленберг.

На його переконання, для європейських країн наразі надзвичайно важливо зберігати єдність та не допустити розколу.

Канцлер висловив сподівання, що у питанні тарифів між США та ЄС буде знайдено компроміс.

Читайте також

Реклама