Найпопулярніше зараз

Келлог назвав Зеленського "рішучим та мужнім лідером" після переговорів у Києві

Келлог і Зеленський після переговорів у Києві
Після зустрічі в українській столиці Келлог висловив захоплення від рішучості та сміливості Володимира Зеленського. Фото: hvylya.net

Як повідомляє hvylya.net:

Спеціальний представник США з України та Росії Кіт Келлог поділився своїми враженнями від президента Володимира Зеленського після зустрічі в Києві. Він назвав його "рішучим та мужнім лідером воюючої країни".

"Довгий та напружений день з вищим керівництвом України. Широкі та позитивні дискусії з Зеленським, рішучим та мужнім лідером воюючої країни, та його талановитою командою з національної безпеки", - написав Келлог у соціальній мережі X.

Американський чиновник відвідав Україну в напруженій ситуації між Києвом та Вашингтоном після заяви президента США Дональда Трампа про Зеленського як "диктатора" і заклик до мирної угоди з Росією.

Незважаючи на це, українські та американські переговорники активно обговорюють угоду щодо критично важливих мінералів, зокрема мінералів, що порушують українське законодавство. Зеленський відмовився від початкової пропозиції США, заявивши, що вона не захищає інтересів України. Після зустрічі з Келлогом президент заявив, що переговори "відновили надію".

"Нам потрібні сильні угоди зі Сполученими Штатами - угоди, які дійсно працюватимуть", - сказав Зеленський у зверненні до нації. "Економіка та безпека завжди мають йти пліч-о-пліч".

Згідно з джерелом Bloomberg, в ідеалі угода має бути підписана за участю президентів США та України. Зеленський наголосив на зустрічі з Трампом до його зустрічі з Путіним.

Згідно з Axios, Зеленський розгнівав Трампа під час мирних переговорів з Росією.

Читайте також

Реклама