Київські школи отримають калій йодид
Журналіст
Пащенко Ірина
03.10.2022 - 11:28
3638 переглянули
Тема радіаційної небезпеки стає для України "популярною". Впевненості в діях Росії немає, а тому влада готується до будь-яких ситуацій.
На початку жовтня стало відомо, що школи Києва отримають калій йодид. Строки "завантаження" становлять тиждень.
Керівництво шкіл має підписати згоду на використання препарату дитиною, якщо станеться катастрофа чи буде загроза радіаційного забруднення в великому масштабі. Дитина має прийняти калій йодид, якщо на момент надзвичайної ситуації вона буде перебувати в школі.
Читайте також
США та Ізраїль не досягли головних цілей війни з Іраном
сьогодні, 09:01
12 переглянули
Краматорськ руйнують авіабомби та дрони
сьогодні, 08:40
26 переглянули
Путін готує велику мобілізацію на жовтень через провали в Україні
сьогодні, 08:04
35 переглянули
У Києві стартує культурний липень: концерти, прем’єри та виставки
сьогодні, 08:01
33 переглянули

