Найпопулярніше зараз

Київ після обстрілу: 500 багатоповерхівок без опалення та дефіцит електроенергії

Київ після обстрілу, без опалення
Постраждалі житлові будинки в столиці: тисячі мешканців залишились без тепла та електрики.

Київ після обстрілу: 500 багатоповерхівок без опалення та дефіцит електроенергії

Як повідомляє Главком: Після обстрілу в столиці Києва спостерігається дефіцит електроенергії та проблеми з опаленням. Станом на зараз близько 500 багатоповерхівок залишаються без тепла. Ремонтні бригади працюють у цілодобовому режимі, намагаючись відновити нормальне функціонування інфраструктури.

З 13 січня в усіх областях України застосовуються графіки погодинних відключень електроенергії. Причина запровадження цих заходів - наслідки російських ракетно-дронових атак на енергооб'єкти, що значно ускладнило енергетичну ситуацію в країні. У столиці тимчасово призупинено рух усього наземного електротранспорту на Правому березі.

Забезпечення міста продуктами харчування

Мер Києва Віталій Кличко запевнив, що місто забезпечене продуктами харчування. Він також спростував інформацію про нібито закриття супермаркетів великих мереж, зазначивши, що ця інформація не відповідає дійсності.

"Дякую бізнесу, який продовжує працювати, щоб забезпечувати необхідними продуктами і товарами мешканців міста в умовах надзвичайної ситуації." - Віталій Кличко

Ситуація в Києві підкреслює складнощі, з якими стикається українська інфраструктура через військові дії. Відновлення тепло- та електропостачання є критично важливим для забезпечення благополуччя мешканців, особливо в зимовий період. Водночас, дії місцевої влади та бізнесу, спрямовані на підтримку населення, свідчать про намагання зберегти стабільність у місті в умовах кризи.

Читайте також

Реклама