Клієнти збанкрутілих банків зможуть повернути всі втрачені кошти
Журналіст
Пащенко Ірина
08.02.2024 - 09:00
2311 переглянули
Вже найближчим часом клієнти, які втратили вклади через банкрутство банків, зможуть подати заяви на повернення грошей.
"Дія" запустили нову послугу, яка вже доступна українцям. Підтримали ініціативу Фонд гарантування вкладів.
Тепер не потрібно ходити в банки та витрачати зайвий час, щоб отримати гарантоване відшкодування зі збанкрутілих банків. З будь-якого селища чи містечка подаєте заяву в "Дії" та отримуєте гроші на свій рахунок протягом трьох днів.
Наразі послуга стала доступною для порад 30 банків, що зазнали банкрутства. Наразі мова йде про понад 2 млрд гривень. Саме їх потрібно відшкодувати.
Читайте також
ФДМУ претендуватиме на частку в «Карпатнафтохімі» через російський слід
сьогодні, 20:20
42 переглянули
Два роки в Італії та повернення в Україну: історія запоріжанки
сьогодні, 04:32
83 переглянули
Україна запустила повернення військових із СЗЧ через Армію+
вчора, 07:56
98 переглянули
Син Сумської екстрено госпіталізований через апендицит
20.06.2026 - 18:48
185 переглянули
69-річний тернополянин через пів року повернувся додому після шести операцій
19.06.2026 - 08:09
161 переглянули
З Херсонщини повернули 13 дітей за ініціативою Bring Kids Back UA
18.06.2026 - 22:20
124 переглянули

