Клименко на Донеччині представив нових керівників поліції та ДСНС: названо імена
Робочий візит Ігоря Клименка до Донеччини
Як повідомляє МВС: Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко здійснив робочий візит до Донеччини, під час якого представив нових керівників регіональних управлінь Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Новим керівником поліції Донеччини призначено Миколу Матвієнка, а обласним управлінням ДСНС тепер керуватиме Яків Немикін. Обидва новопризначені мають багаторічний досвід служби в Донецькій області.
Оперативна нарада з командуванням
Клименко також провів оперативну нараду з командирами бойових підрозділів Національної гвардії, Державної прикордонної служби та поліції. Серед учасників зустрічі був командир 1-го корпусу НГУ Азов Денис Прокопенко (позивний Редіс). Під час наради обговорювалися ключові завдання, серед яких:
- безпека людей;
- швидке реагування на загрози;
- збереження особового складу;
- чітка взаємодія з місцевою владою;
- складові Сил безпеки й оборони.
Відзначено, що за березень підрозділи 1-го корпусу НГУ Азов знешкодили понад 2800 окупантів, збили більше 5000 ворожих безпілотників, уразили понад 90 артилерійських систем і понад 400 одиниць техніки противника. Однак, з початку квітня ситуація на Донеччині залишається складною: російські війська обстріляли регіон більш як 120 разів, внаслідок чого загинули 19 людей і 47 отримали поранення.
Призначення нових керівників регіональних управлінь поліції та ДСНС свідчить про прагнення української влади забезпечити ефективне управління в умовах зростаючих загроз безпеці на Донеччині. Активні дії сил оборони, зокрема Національної гвардії, в боротьбі з окупантами демонструють зусилля України з протидії військовій агресії та захисту цивільного населення. Ситуація в регіоні залишається напруженою, що вимагає постійної готовності сил безпеки до реагування на виклики, які виникають у ході конфлікту.
У зв'язку з останніми призначеннями, важливо розглянути, які конкретні завдання поставлені перед новими керівниками поліції та ДСНС в умовах зростаючих загроз. Додатково, які виклики стоять перед ними у боротьбі за безпеку регіону, можна дізнатися з нашого матеріалу, який детально аналізує їхні обов'язки та плани на найближче майбутнє.
Читайте також

