Командира Азову Прокопенка нагороджено орденом Богдана Хмельницького: за що він отримав відзнаку
Журналіст
Ганна Ткач
17.08.2025 - 13:00
728 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua:
Командира 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" Дениса Прокопенка нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня. Полковник Національної гвардії України та Герой України, відомий під позивним "Редіс", отримав державну нагороду за особисту мужність, виявлену в захисті суверенітету та територіальної цілісності України. Про це повідомляє "Главком" з посиланням на Указ президента України №598/2025.
Як відомо, у 2022 році Денис Прокопенко командував обороною Маріуполя, зокрема тримав оборону на заводі "Азовсталь". 20 травня 2022 року разом із усім гарнізоном за наказом вищого командування він здалися у російський полон. Вже 21 вересня 2022 року Прокопенка обміняли, і після реабілітації він повернувся на фронт. Ця висока відзнака є визнанням його героїзму, проявленого під час оборони міста та подальшого самовідданого служіння.
Денис Прокопенко, командир 12-ї бригади "Азов", був нагороджений державним орденом за свою особисту мужність у захисті суверенітету України, а його оборонні дії під час битви за Маріуполь виявилися важливими для перемоги над ворогом.
Читайте також
Зеленський попередив про підготовку масованого удару РФ після 1 липня
сьогодні, 15:16
7 переглянули
Російські еліти вимагають від Путіна завершення війни
сьогодні, 15:12
9 переглянули
Ірландія очолить Раду ЄС із пріоритетами вступу України
сьогодні, 15:04
15 переглянули
Інвестор поставив $370 тис на відставку Путіна до кінця 2026 року
сьогодні, 14:36
28 переглянули
Зеленський анонсував прогрес у Drone Deal з ЄС за шість місяців
сьогодні, 14:32
30 переглянули
Скандальні голлівудські зірки: від арештів до заборон
сьогодні, 14:25
42 переглянули

